Firma budowlana


Firma dekarska

Firma budowlana Drawno Zapraszamy do wybrania usług dekarskich w naszej niedrogiej a zarazem rzetelnej firmie dekarskiej. Oferujemy Państwu różne usługi związane z naprawą dachów, począwszy od małych remontów typu układanie dachówek, zmiana wieźby dachowej po całkowitą budowę od podstaw różnego rodzaju dachów.

Usługi dekarskie

Nasza firma dekarska mieści się w woj. Lubuskim jednak wykonujemy nasze usługi dekarskie w całej Polsce. Poza woj. Lubuskim nie podejmujemy się jedynie drobnych napraw typu naprawa kilku dachówek, uszczelnianie rynien itp.

Jesteśmy firmą ogólnobudowlaną pracującą po szcześć dni w tygodniu, pracujemy szybko i solidnie dzięki nam twój dach będzie zbudowany zgodnie z przyjętymi standardami a zarazem w krótkim terminie, oprócz usług dekarskich także zajmujemy się murarstwem, tynkarstwem i wykończeniami wnętrz.

Jeśli masz jakieś pytania użyj formularza znajdującego się z prawej strony lub po prostu do nas przedzwoń i spytaj o najbliższy wolny termin. Naszą główną dewizą jest nie ilość a jakość gwarantujemy 100% satysfakcje z wykonanych przez nas usług remontowych.

Drawno usługi dekarskie

Drawno to miasto liczące ponad 2 407 mieszkańców.

Firma dekarska Drawno – Wykonuje prace dekarskie w miejscowości (Drawno i okolice). Nasza Firma dekarska Drawno wykonuje w tym mieście (Remonty dachów Drawno) , (Drawno układanie dachówek), (Usługi dekarskie Drawno) oraz inne prace dekarskie. Aby zamówić usługi budowlane lub spytać się o ich ceny proszę skorzystać z formularza znajdującego się z prawej strony lub zadzwonić do nas i spytać indywidualnie o wycenę poszczególnych usług.

Drawno Firma dekarska Nasza firma zmieniająca dachy Drawno Wykona dla Państwa profesjonalny dach w miejscowości Drawno i okolice.

Oferujemy poniższe usługi :

układanie dachów, naprawa dachów, zmienie dachówek, naprawa rynien, uszczelnianie dachów, ocieplanie dachów, dekarz, dekarze, usługi dekarskie, dekarstwo, więźba dachowa, Dachy, roboty dekarskie, blachodachówka, krycie dachów, pokrycia dachowe, Docieplenia budynków, montaż dachu, wykonywanie dachów, remont dachów i inne usługi ogólnobudowlane

Dekarstwo

Drawno
Drawno Firma budowlana Ludność - 2 407
Powierzchnia - 5,03
Tablice rejestracyjne - ZCH
Województwo - zachodniopomorskie
Kod pocztowy - 73-220
Gęstość zaludnienia - 33

Zapytaj o usługi remontowe


Imię i nazwisko
email lub telefon
Treść wiadomości:


Usługi dekarskie Drawno to usługa dla firm z miasta Drawno i okolic. Firma dekarska Drawno Wykona je szybko a przede wszystkim skutecznie.

- Środa Ślśska Usługi dekarskie
- Ustka Usługi dekarskie
- Nowe Usługi dekarskie
- Zator Usługi dekarskie
- Zawidów Usługi dekarskie