Firma budowlana


Firma dekarska

Firma budowlana Goniądz Zapraszamy do wybrania usług dekarskich w naszej niedrogiej a zarazem rzetelnej firmie dekarskiej. Oferujemy Państwu różne usługi związane z naprawą dachów, począwszy od małych remontów typu układanie dachówek, zmiana wieźby dachowej po całkowitą budowę od podstaw różnego rodzaju dachów.

Usługi dekarskie

Nasza firma dekarska mieści się w woj. Lubuskim jednak wykonujemy nasze usługi dekarskie w całej Polsce. Poza woj. Lubuskim nie podejmujemy się jedynie drobnych napraw typu naprawa kilku dachówek, uszczelnianie rynien itp.

Jesteśmy firmą ogólnobudowlaną pracującą po szcześć dni w tygodniu, pracujemy szybko i solidnie dzięki nam twój dach będzie zbudowany zgodnie z przyjętymi standardami a zarazem w krótkim terminie, oprócz usług dekarskich także zajmujemy się murarstwem, tynkarstwem i wykończeniami wnętrz.

Jeśli masz jakieś pytania użyj formularza znajdującego się z prawej strony lub po prostu do nas przedzwoń i spytaj o najbliższy wolny termin. Naszą główną dewizą jest nie ilość a jakość gwarantujemy 100% satysfakcje z wykonanych przez nas usług remontowych.

Goniądz usługi dekarskie

Goniądz to miasto liczące ponad 1954 mieszkańców.

Firma dekarska Goniądz – Wykonuje prace dekarskie w miejscowości (Goniądz i okolice). Nasza Firma dekarska Goniądz wykonuje w tym mieście (Remonty dachów Goniądz) , (Goniądz układanie dachówek), (Usługi dekarskie Goniądz) oraz inne prace dekarskie. Aby zamówić usługi budowlane lub spytać się o ich ceny proszę skorzystać z formularza znajdującego się z prawej strony lub zadzwonić do nas i spytać indywidualnie o wycenę poszczególnych usług.

Goniądz Firma dekarska Nasza firma zmieniająca dachy Goniądz Wykona dla Państwa profesjonalny dach w miejscowości Goniądz i okolice.

Oferujemy poniższe usługi :

układanie dachów, naprawa dachów, zmienie dachówek, naprawa rynien, uszczelnianie dachów, ocieplanie dachów, dekarz, dekarze, usługi dekarskie, dekarstwo, więźba dachowa, Dachy, roboty dekarskie, blachodachówka, krycie dachów, pokrycia dachowe, Docieplenia budynków, montaż dachu, wykonywanie dachów, remont dachów i inne usługi ogólnobudowlane

Dekarstwo

Goniądz
Goniądz Firma budowlana Ludność - 1954
Powierzchnia - o uprawiało 108 włók, z każdej płacono po 37 gr. Powierzchnia ogrodów miejskich wynosiła 112 morgów. Podatek od użytkowanych ogrodów stale wynosił 3 gr. lit. z ogrodu. Wójt miejski goniądzki posiadał 3 włóki ziemi. Ponadto otrzymywał 10 zł z czynszu płaconego przez mieszczan
Tablice rejestracyjne - BMN
Województwo - podlaskie
Kod pocztowy - 19-110
Gęstość zaludnienia - 457os/km2

Zapytaj o usługi remontowe


Imię i nazwisko
email lub telefon
Treść wiadomości:


Usługi dekarskie Goniądz to usługa dla firm z miasta Goniądz i okolic. Firma dekarska Goniądz Wykona je szybko a przede wszystkim skutecznie.

- Mikołajki Usługi dekarskie
- Gubin Usługi dekarskie
- Witkowo Usługi dekarskie
- Duszniki-Zdroj Usługi dekarskie
- Chrzanow Usługi dekarskie