Firma budowlana


Firma dekarska

Firma budowlana Kietrz Zapraszamy do wybrania usług dekarskich w naszej niedrogiej a zarazem rzetelnej firmie dekarskiej. Oferujemy Państwu różne usługi związane z naprawą dachów, począwszy od małych remontów typu układanie dachówek, zmiana wieźby dachowej po całkowitą budowę od podstaw różnego rodzaju dachów.

Usługi dekarskie

Nasza firma dekarska mieści się w woj. Lubuskim jednak wykonujemy nasze usługi dekarskie w całej Polsce. Poza woj. Lubuskim nie podejmujemy się jedynie drobnych napraw typu naprawa kilku dachówek, uszczelnianie rynien itp.

Jesteśmy firmą ogólnobudowlaną pracującą po szcześć dni w tygodniu, pracujemy szybko i solidnie dzięki nam twój dach będzie zbudowany zgodnie z przyjętymi standardami a zarazem w krótkim terminie, oprócz usług dekarskich także zajmujemy się murarstwem, tynkarstwem i wykończeniami wnętrz.

Jeśli masz jakieś pytania użyj formularza znajdującego się z prawej strony lub po prostu do nas przedzwoń i spytaj o najbliższy wolny termin. Naszą główną dewizą jest nie ilość a jakość gwarantujemy 100% satysfakcje z wykonanych przez nas usług remontowych.

Kietrz usługi dekarskie

Kietrz to miasto liczące ponad 6306 mieszkańców.

Firma dekarska Kietrz – Wykonuje prace dekarskie w miejscowości (Kietrz i okolice). Nasza Firma dekarska Kietrz wykonuje w tym mieście (Remonty dachów Kietrz) , (Kietrz układanie dachówek), (Usługi dekarskie Kietrz) oraz inne prace dekarskie. Aby zamówić usługi budowlane lub spytać się o ich ceny proszę skorzystać z formularza znajdującego się z prawej strony lub zadzwonić do nas i spytać indywidualnie o wycenę poszczególnych usług.

Kietrz Firma dekarska Nasza firma zmieniająca dachy Kietrz Wykona dla Państwa profesjonalny dach w miejscowości Kietrz i okolice.

Oferujemy poniższe usługi :

układanie dachów, naprawa dachów, zmienie dachówek, naprawa rynien, uszczelnianie dachów, ocieplanie dachów, dekarz, dekarze, usługi dekarskie, dekarstwo, więźba dachowa, Dachy, roboty dekarskie, blachodachówka, krycie dachów, pokrycia dachowe, Docieplenia budynków, montaż dachu, wykonywanie dachów, remont dachów i inne usługi ogólnobudowlane

Dekarstwo

Kietrz
Kietrz Firma budowlana Ludność - 6306
Powierzchnia - 18,87 km2
Tablice rejestracyjne - OGL
Województwo - opolskie
Kod pocztowy - 48-130 (UP Kietrz Śl.); 48-133 (filia UP Kietrz Śl. z siedzibą w Nowej Cerekwii)
Gęstość zaludnienia - 337,4os/km2

Zapytaj o usługi remontowe


Imię i nazwisko
email lub telefon
Treść wiadomości:


Usługi dekarskie Kietrz to usługa dla firm z miasta Kietrz i okolic. Firma dekarska Kietrz Wykona je szybko a przede wszystkim skutecznie.

- Lesna Usługi dekarskie
- Koronowo Usługi dekarskie
- Bobowa Usługi dekarskie
- Otmuchów Usługi dekarskie
- Gdańsk Usługi dekarskie