Firma budowlana


Firma dekarska

Firma budowlana Praszka Zapraszamy do wybrania usług dekarskich w naszej niedrogiej a zarazem rzetelnej firmie dekarskiej. Oferujemy Państwu różne usługi związane z naprawą dachów, począwszy od małych remontów typu układanie dachówek, zmiana wieźby dachowej po całkowitą budowę od podstaw różnego rodzaju dachów.

Usługi dekarskie

Nasza firma dekarska mieści się w woj. Lubuskim jednak wykonujemy nasze usługi dekarskie w całej Polsce. Poza woj. Lubuskim nie podejmujemy się jedynie drobnych napraw typu naprawa kilku dachówek, uszczelnianie rynien itp.

Jesteśmy firmą ogólnobudowlaną pracującą po szcześć dni w tygodniu, pracujemy szybko i solidnie dzięki nam twój dach będzie zbudowany zgodnie z przyjętymi standardami a zarazem w krótkim terminie, oprócz usług dekarskich także zajmujemy się murarstwem, tynkarstwem i wykończeniami wnętrz.

Jeśli masz jakieś pytania użyj formularza znajdującego się z prawej strony lub po prostu do nas przedzwoń i spytaj o najbliższy wolny termin. Naszą główną dewizą jest nie ilość a jakość gwarantujemy 100% satysfakcje z wykonanych przez nas usług remontowych.

Praszka usługi dekarskie

Praszka to miasto liczące ponad 8150 mieszkańców.

Firma dekarska Praszka – Wykonuje prace dekarskie w miejscowości (Praszka i okolice). Nasza Firma dekarska Praszka wykonuje w tym mieście (Remonty dachów Praszka) , (Praszka układanie dachówek), (Usługi dekarskie Praszka) oraz inne prace dekarskie. Aby zamówić usługi budowlane lub spytać się o ich ceny proszę skorzystać z formularza znajdującego się z prawej strony lub zadzwonić do nas i spytać indywidualnie o wycenę poszczególnych usług.

Praszka Firma dekarska Nasza firma zmieniająca dachy Praszka Wykona dla Państwa profesjonalny dach w miejscowości Praszka i okolice.

Oferujemy poniższe usługi :

układanie dachów, naprawa dachów, zmienie dachówek, naprawa rynien, uszczelnianie dachów, ocieplanie dachów, dekarz, dekarze, usługi dekarskie, dekarstwo, więźba dachowa, Dachy, roboty dekarskie, blachodachówka, krycie dachów, pokrycia dachowe, Docieplenia budynków, montaż dachu, wykonywanie dachów, remont dachów i inne usługi ogólnobudowlane

Dekarstwo

Praszka
Praszka Firma budowlana Ludność - 8150
Powierzchnia - 9,45 km2
Tablice rejestracyjne - OOL
Województwo - opolskie
Kod pocztowy - 46-320
Gęstość zaludnienia - 870,9os/km2

Zapytaj o usługi remontowe


Imię i nazwisko
email lub telefon
Treść wiadomości:


Usługi dekarskie Praszka to usługa dla firm z miasta Praszka i okolic. Firma dekarska Praszka Wykona je szybko a przede wszystkim skutecznie.

- Brusy Usługi dekarskie
- Poznan Usługi dekarskie
- Suprasl Usługi dekarskie
- Lochów Usługi dekarskie
- Krynica-Zdroj Usługi dekarskie