Firma budowlana


Firma dekarska

Firma budowlana Słupca Zapraszamy do wybrania usług dekarskich w naszej niedrogiej a zarazem rzetelnej firmie dekarskiej. Oferujemy Państwu różne usługi związane z naprawą dachów, począwszy od małych remontów typu układanie dachówek, zmiana wieźby dachowej po całkowitą budowę od podstaw różnego rodzaju dachów.

Usługi dekarskie

Nasza firma dekarska mieści się w woj. Lubuskim jednak wykonujemy nasze usługi dekarskie w całej Polsce. Poza woj. Lubuskim nie podejmujemy się jedynie drobnych napraw typu naprawa kilku dachówek, uszczelnianie rynien itp.

Jesteśmy firmą ogólnobudowlaną pracującą po szcześć dni w tygodniu, pracujemy szybko i solidnie dzięki nam twój dach będzie zbudowany zgodnie z przyjętymi standardami a zarazem w krótkim terminie, oprócz usług dekarskich także zajmujemy się murarstwem, tynkarstwem i wykończeniami wnętrz.

Jeśli masz jakieś pytania użyj formularza znajdującego się z prawej strony lub po prostu do nas przedzwoń i spytaj o najbliższy wolny termin. Naszą główną dewizą jest nie ilość a jakość gwarantujemy 100% satysfakcje z wykonanych przez nas usług remontowych.

Słupca usługi dekarskie

Słupca to miasto liczące ponad 13 993 mieszkańców.

Firma dekarska Słupca – Wykonuje prace dekarskie w miejscowości (Słupca i okolice). Nasza Firma dekarska Słupca wykonuje w tym mieście (Remonty dachów Słupca) , (Słupca układanie dachówek), (Usługi dekarskie Słupca) oraz inne prace dekarskie. Aby zamówić usługi budowlane lub spytać się o ich ceny proszę skorzystać z formularza znajdującego się z prawej strony lub zadzwonić do nas i spytać indywidualnie o wycenę poszczególnych usług.

Słupca Firma dekarska Nasza firma zmieniająca dachy Słupca Wykona dla Państwa profesjonalny dach w miejscowości Słupca i okolice.

Oferujemy poniższe usługi :

układanie dachów, naprawa dachów, zmienie dachówek, naprawa rynien, uszczelnianie dachów, ocieplanie dachów, dekarz, dekarze, usługi dekarskie, dekarstwo, więźba dachowa, Dachy, roboty dekarskie, blachodachówka, krycie dachów, pokrycia dachowe, Docieplenia budynków, montaż dachu, wykonywanie dachów, remont dachów i inne usługi ogólnobudowlane

Dekarstwo

Słupca
Słupca Firma budowlana Ludność - 13 993
Powierzchnia - 10,3 km2
Tablice rejestracyjne - PSL
Województwo - wielkopolskie
Kod pocztowy - 62-400
Gęstość zaludnienia - 1359os/km2

Zapytaj o usługi remontowe


Imię i nazwisko
email lub telefon
Treść wiadomości:


Usługi dekarskie Słupca to usługa dla firm z miasta Słupca i okolic. Firma dekarska Słupca Wykona je szybko a przede wszystkim skutecznie.

- Praszka Usługi dekarskie
- Sulejow Usługi dekarskie
- Borne Sulinowo Usługi dekarskie
- Mirsk Usługi dekarskie
- Zelow Usługi dekarskie