Firma budowlana


Firma dekarska

Firma budowlana Stary Sącz Zapraszamy do wybrania usług dekarskich w naszej niedrogiej a zarazem rzetelnej firmie dekarskiej. Oferujemy Państwu różne usługi związane z naprawą dachów, począwszy od małych remontów typu układanie dachówek, zmiana wieźby dachowej po całkowitą budowę od podstaw różnego rodzaju dachów.

Usługi dekarskie

Nasza firma dekarska mieści się w woj. Lubuskim jednak wykonujemy nasze usługi dekarskie w całej Polsce. Poza woj. Lubuskim nie podejmujemy się jedynie drobnych napraw typu naprawa kilku dachówek, uszczelnianie rynien itp.

Jesteśmy firmą ogólnobudowlaną pracującą po szcześć dni w tygodniu, pracujemy szybko i solidnie dzięki nam twój dach będzie zbudowany zgodnie z przyjętymi standardami a zarazem w krótkim terminie, oprócz usług dekarskich także zajmujemy się murarstwem, tynkarstwem i wykończeniami wnętrz.

Jeśli masz jakieś pytania użyj formularza znajdującego się z prawej strony lub po prostu do nas przedzwoń i spytaj o najbliższy wolny termin. Naszą główną dewizą jest nie ilość a jakość gwarantujemy 100% satysfakcje z wykonanych przez nas usług remontowych.

Stary Sącz usługi dekarskie

Stary Sącz to miasto liczące ponad 8 990[1] mieszkańców.

Firma dekarska Stary Sącz – Wykonuje prace dekarskie w miejscowości (Stary Sącz i okolice). Nasza Firma dekarska Stary Sącz wykonuje w tym mieście (Remonty dachów Stary Sącz) , (Stary Sącz układanie dachówek), (Usługi dekarskie Stary Sącz) oraz inne prace dekarskie. Aby zamówić usługi budowlane lub spytać się o ich ceny proszę skorzystać z formularza znajdującego się z prawej strony lub zadzwonić do nas i spytać indywidualnie o wycenę poszczególnych usług.

Stary Sącz Firma dekarska Nasza firma zmieniająca dachy Stary Sącz Wykona dla Państwa profesjonalny dach w miejscowości Stary Sącz i okolice.

Oferujemy poniższe usługi :

układanie dachów, naprawa dachów, zmienie dachówek, naprawa rynien, uszczelnianie dachów, ocieplanie dachów, dekarz, dekarze, usługi dekarskie, dekarstwo, więźba dachowa, Dachy, roboty dekarskie, blachodachówka, krycie dachów, pokrycia dachowe, Docieplenia budynków, montaż dachu, wykonywanie dachów, remont dachów i inne usługi ogólnobudowlane

Dekarstwo

Stary Sącz
Stary Sącz Firma budowlana Ludność - 8 990[1]
Powierzchnia - 15[1] km2
Tablice rejestracyjne - KNS
Województwo - małopolskie
Kod pocztowy - 33-340
Gęstość zaludnienia - 599os/km2

Zapytaj o usługi remontowe


Imię i nazwisko
email lub telefon
Treść wiadomości:


Usługi dekarskie Stary Sącz to usługa dla firm z miasta Stary Sącz i okolic. Firma dekarska Stary Sącz Wykona je szybko a przede wszystkim skutecznie.

- Zawiercie Usługi dekarskie
- Koniecpol Usługi dekarskie
- Piekary Śląskie Usługi dekarskie
- Obrzycko Usługi dekarskie
- Sierpc Usługi dekarskie