Firma budowlana

Zadzwon i spytaj o wycene tel: 691 215 747

Firma dekarska

Firma budowlana Zielona Góra Zapraszamy do wybrania usług dekarskich w naszej niedrogiej a zarazem rzetelnej firmie dekarskiej. Oferujemy Państwu różne usługi związane z naprawą dachów, począwszy od małych remontów typu układanie dachówek, zmiana wieźby dachowej po całkowitą budowę od podstaw różnego rodzaju dachów.

Usługi dekarskie

Nasza firma dekarska mieści się w woj. Lubuskim jednak wykonujemy nasze usługi dekarskie w całej Polsce. Poza woj. Lubuskim nie podejmujemy się jedynie drobnych napraw typu naprawa kilku dachówek, uszczelnianie rynien itp.

Jesteśmy firmą ogólnobudowlaną pracującą po szcześć dni w tygodniu, pracujemy szybko i solidnie dzięki nam twój dach będzie zbudowany zgodnie z przyjętymi standardami a zarazem w krótkim terminie, oprócz usług dekarskich także zajmujemy się murarstwem, tynkarstwem i wykończeniami wnętrz.

Jeśli masz jakieś pytania użyj formularza znajdującego się z prawej strony lub po prostu do nas przedzwoń i spytaj o najbliższy wolny termin. Naszą główną dewizą jest nie ilość a jakość gwarantujemy 100% satysfakcje z wykonanych przez nas usług remontowych.

Zielona Góra usługi dekarskie

Zielona Góra to miasto liczące ponad 117 557 mieszkańców.

Firma dekarska Zielona Góra – Wykonuje prace dekarskie w miejscowości (Zielona Góra i okolice). Nasza Firma dekarska Zielona Góra wykonuje w tym mieście (Remonty dachów Zielona Góra) , (Zielona Góra układanie dachówek), (Usługi dekarskie Zielona Góra) oraz inne prace dekarskie. Aby zamówić usługi budowlane lub spytać się o ich ceny proszę skorzystać z formularza znajdującego się z prawej strony lub zadzwonić do nas i spytać indywidualnie o wycenę poszczególnych usług.

Zielona Góra Firma dekarska Nasza firma zmieniająca dachy Zielona Góra Wykona dla Państwa profesjonalny dach w miejscowości Zielona Góra i okolice.

Oferujemy poniższe usługi :

układanie dachów, naprawa dachów, zmienie dachówek, naprawa rynien, uszczelnianie dachów, ocieplanie dachów, dekarz, dekarze, usługi dekarskie, dekarstwo, więźba dachowa, Dachy, roboty dekarskie, blachodachówka, krycie dachów, pokrycia dachowe, Docieplenia budynków, montaż dachu, wykonywanie dachów, remont dachów i inne usługi ogólnobudowlane

Dekarstwo

Zielona Góra
Zielona Góra Firma budowlana Ludność - 117 557
Powierzchnia - 58,34 km2
Tablice rejestracyjne - FZ
Województwo - lubuskie
Kod pocztowy - 65-001 do 65-950
Gęstość zaludnienia - 2 012

Zapytaj o usługi remontowe


Imię i nazwisko
email lub telefon
Treść wiadomości:


Usługi dekarskie Zielona Góra to usługa dla firm z miasta Zielona Góra i okolic. Firma dekarska Zielona Góra Wykona je szybko a przede wszystkim skutecznie.

- Olsztyn Usługi dekarskie
- Włodawa Usługi dekarskie
- Ujazd Usługi dekarskie
- Ozarów Usługi dekarskie
- Stawiszyn Usługi dekarskie